Unsmoked Dry-Cured Back Bacon (180g)Daylesford3.7 (32)£7.65(£4.16 per 100g)Sold outUnavailableMP50 (5060)
Smoked Dry-Cured Back Bacon (180g)Daylesford4.3 (59)£7.65(£4.16 per 100g)Sold outUnavailableMP51 (5062)
Mild Peppery Tofu Sausages (250g, pack of 4)Taifun4.3 (78)£6.00(£2.40 per 100g)Sold outUnavailableVS03 (6269)
Malted 5 Seed Sourdough Bread (400g)Famous Hedgehog Bakery4.3 (135)£3.25(81.3p per 100g)Sold outUnavailableSSOU4 (1253)
Dark Sourdough Rye (400g)Famous Hedgehog Bakery4.4 (139)£3.25(81.3p per 100g)Sold outUnavailableSOUDS (763)