Gluten-Free Seeded Loaf, Unsliced (500g)Good Grain Bakery4.3 (67)£5.45(£1.09 per 100g)AddSEEGF (11688)
Gluten-Free Brown Loaf, Unsliced (500g)Good Grain Bakery3.9 (45)£5.45(£1.09 per 100g)AddBRLGF (11689)
Chia Flax Bread, Gluten-Free (250g)Dillon Organics4.7 (24)£5.25(£2.10 per 100g)AddUnslicedGFB13 (13388)
Original Flax Bread, Gluten-Free (250g)Dillon Organics4.6 (25)£5.25(£2.10 per 100g)AddUnslicedGFB12 (13389)
Gluten-Free Olive & Rosemary Sourdough, Unsliced (550g)Good Grain Bakery4.4 (47)£5.95(£1.08 per 100g)AddSOHGF (14258)
Gluten-Free Seeded Sourdough, Unsliced (550g)Good Grain Bakery4.9 (33)£5.95(£1.08 per 100g)AddSOSGF (14335)
Gluten-Free Sourdough, Unsliced (550g)Good Grain Bakery4.3 (155)£5.95(£1.19 per 100g)AddBOOM Awards 2021 - Best Organic Free-From ProductSOUGF (11687)